Kdo je Logistika24 ?

Vítáme Vás na stránkách Logistika24.cz

Jsme mladá, dynamická rodinná firma, která je připravena na opravdu každý požadavek. Ať už jste soukromá osoba a potřebujete dodávku s řidičem na přesun osobních věcí, malá společnost, která hledá partnera například pro občasnou přepravu zboží nebo hledáte dopravce pro každý den, u nás najde to pravé opravdu každý.

Mezi naše partnery patří široká škála malých a středních firem ale také řada soukromých osob, které se k nám vrací s osobním převozem, například nového nábytku atp.

Zkuste naše služby také a nebudete litovat :-)

 


Reference

Poptával jsem na sociálních sítích převoz stříšek pro betonový plot a ozvali se mi z Logistika24. Celá domluva a realizace proběhla za necelých 24hodin, naprosto samostatně a bez jediného problému. Všem doporučuju.

Jiří Tomášek

Logistiku24.cz využíváme opakovaně pro přesun našeho zboží v rámci sítě prodejen v ČR. Přesuny u nás bohužel avizujeme vždy na poslední chvíli a i přesto nám vždy vyjdou vstříc a přepravu bezchybně zrealizují. Tímto děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Petra S.

Logistiku24 využíváme pro dovoz materiálu na stavbu v případech, kdy nemáme k dispozici volné své vozidlo. Vyhovuje mi, že fungují opravdu operativně a vždy se domluvíme. Nemají problém s žádným nákladem a zároveň za velmi příznivé ceny. Díky za to. 

Jíří Kozel - STAVBY KOZEL

Logisitka24.cz - logistika opravdu pro každého ... 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky